SERÇE TEKNOLOJİ

Hakkımızda

SERÇE TEKNOLOJİ İçbahçe Eğt. Öğrt. Yay. Şirketine bağlı bir kuruluştur. 2010 yılından beri eğitim sektörünün içinde bulunan şirketimiz 2018 yılı itibariyle değişen dünya düzenine ayak uydurmak ve teknolojik gelişmelerin eğitim dünyasına etkisini ilk elden teşhis etmek için SERÇE TEKNOLOJİ'yi kurmuştur. Sistemimiz Robotik kodlama, Web Tasarım ve 3D tasarım eğitim içeriğiyle donatılmış olup kendi muadillerine kıyasla Türkiye standartlarının çok üzerinde bir standart sunmaktadır.

Değişen dünya düzeninde artık kullandığımız televizyon kumandasından trafik lambasına kadar. Evimizdeki fırından kolumuzdaki basit dijital saate kadar her şeyin içinde kodlamanın olduğunu biliyoruz. Kullandığımız telefonlarımızın içinde binlerce çeşit uygulama mevcut. Önümüzdeki yılların getireceğine bakacak olursak bilgisayarın ve onun kullanım dili olan kodlamanın daha da fazla dünyamıza gireceği aşikar. Hepimizin bildiği gibi biz bundan 15 yıl 20 yıl sonrasına nesillerimizi yetiştiriyoruz. Çocuklarımıza harika bir gelecek hazırlamak için fazladan emek harcıyoruz. Bundan 20 yıl sonra çocuklarımızın nasıl bir dünyanın içinde olacağını hayal ettiniz mi. Teknolojik gelişmelerin hangi boyutlara ulaşacağını, yada dünyada mevcut bulunan hangi işlerin artık bilgisayarlar tarafından yapılacağını, hangi iş kollarının yok olacağını düşündünüz mü.

Biz düşündük ve bu sistemi hazırladık. Uzman ekibimiz ve danışman kadromuzla oluşturduğumuz program içeriğimiz çocuklarımızın kolaylıkla anlayabileceği şekilde dizayn edildi. Öğretmenin anlatırken öğrencinin dinlerken ve de tabi ki yaparken eğleneceği bir ders düzeni. Bu Yüzyılda varlığımızı devam ettirebilmemiz için son derece gerekli ve geçerli bir eğitim çocuklarımızı bekliyor. Bu eğitimi alan çocuklar artık etrafında olup bitene çok daha farklı bir gözle bakacaklar. Yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayacaklar. Kod dünyası çocuklarımızı bekliyor.